Działki na sprzedaż

Jako biuro nieruchomości, dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów znalazł w proponowanych ofertach nieruchomość, która spełni wszystkiego jego potrzeby i oczekiwania. W tej zakładce prezentujemy działki na sprzedaż w Bydgoszczy i okolicach, które zapewnią doskonałą inwestycję niezależnie od tego, czy poszukują Państwo terenu pod budowę domu, czy innego obiektu.

Działki na sprzedaż — Bydgoszcz i okolice

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, dbamy o to, aby w naszej ofercie mogli Państwo znaleźć szeroki wybór działek budowlanych, pośród których znajdą Państwo egzemplarz dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Proponujemy zarówno tereny zagospodarowane z budynkami rekreacyjnymi lub mieszkalnymi, jak i działki budowlane. Oferowane przez nas propozycje to idealne rozwiązania dla miłośników bliskości z naturą z dala od miejskiego zgiełku i mnóstwem pięknych widoków, które są ich najważniejszym atutem.

Zależnie od Państwa potrzeb, proponowane przez nas działki na sprzedaż można zagospodarować pod własną posiadłość całoroczną lub letniskową, jak i stworzyć przestrzeń rekreacyjną dla swoich gości. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych propozycji w Bydgoszczy i okolicach, pośród których coś dla siebie znajdzie każdy z naszych klientów. Chcą Państwo sfinansować zakup z kredytu? Wybierając ofertę, która Państwa najbardziej interesuje, w dole strony dostępny jest kalkulator kredytowy, który w kilku prostych krokach pozwoli obliczyć koszty związane z zakupem wybranej działki budowlanej na sprzedaż. Mają Państwo dodatkowe pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą wszelkich informacji i pomogą wybrać ofertę dopasowaną do wszystkich Państwa potrzeb i oczekiwań. Dbając o profesjonalną obsługę, do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby był usatysfakcjonowany nie tylko z wybranej oferty sprzedaży, ale także w pełni kompleksowego podejścia i doradztwa – zapraszamy serdecznie!

Oferta na wyłączność

Zabudowa jednorodzinna, nowa cena

Dąbrowa Chełmińska

1 531 m2 92,75 zł/m2
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność

Sprzedam Działkę Osielsko, MPZP, media w w drodze.

Osielsko

949 m2 420,00 zł/m2
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność

Lato na RODos? Sprzedam działę ROD na Górzyskowie

Bydgoszcz, Górzyskowo

272 m2 165,44 zł/m2
Oferta na wyłączność

Działka na sprzedaż

Dąbrowa Chełmińska

1 342 m2 150,00 zł/m2
Oferta na wyłączność

Tylko 399 zł/m2, Działka Osielsko ul. Polanka

Osielsko

987 m2 399,00 zł/m2
Oferta na wyłączność

domek 50 m2 z basenem, na działce ROD 330 m2 Okole

Bydgoszcz, Okole

330 m2 666,67 zł/m2

Sprzedam działkę ROD "Srebrnica" w Kronowie

Koronowo

300 m2 600,00 zł/m2