Home Staging

"Kupujemy obrazy", jak dowodzą badania, bardzo duży udział przy podejmowaniu decyzji zależy od pierwszego wrażenia, tego, co postrzegamy. W branży nieruchomości nie jest inaczej. Z tych powodów nasza praca obejmuje również szereg zabiegów związanych z przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży. Skupiamy się w niej, na wydobyciu walorów i potencjału wnętrza, które powierzają nam nasi Klienci. Następnym krokiem jest odpowiednia ekspozycja tych nieruchomości. Dokonujemy tego w taki sposób, żeby pokazać Państwa nieruchomość w najlepszy sposób, zwiększając jej atrakcyjność postrzegania przez potencjalnych nabywców. W tym zakresie naszym klientom proponujemy konsultacje lub kompleksowe rozwiązania (konsultacje i prace wykonawcze).

Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

By odpowiednio sprzedać dom lub mieszkanie, bardzo często należy wcielić się w rolę potencjalnego klienta. Przyjęcie takiej perspektywy pomoże bowiem spojrzeć na aranżację wnętrza w zupełnie inny sposób. Tak jak już wspomnieliśmy, to efekt pierwszego wrażenia ma kluczowe znaczenie w całym przedsięwzięciu, dlatego też przygotowanie nieruchomości do sprzedaży jest jednym z najważniejszych czynników w omawianym względzie. Home staging mieszkania do sprzedania ma za zadanie je uatrakcyjnić w oczach potencjalnego klienta, a co za tym idzie, zwiększyć jego wartość.

Co może zyskać klient po skorzystaniu z naszych usług home stagingu?

Odpowiednie zadbanie o stan nieruchomości to czynność, która zdecydowanie opłaca się sprzedającemu. Jak dowodzą badania rynkowe, home staging może sprawić, że wartość wystawionego domu lub mieszkania na sprzedaż lub wynajem po wykonaniu tej usługi wzrośnie. To z kolei może przełożyć się na tzw. czysty zysk z przeprowadzonej transakcji. Jednak to nie wszystkie zalety płynące z profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Po wykonanym szeregu zabiegów odświeżających wnętrze mieszkania, domu lub innego obiektu w większości przypadków czas przeprowadzenia transakcji sprzedażowej może skrócić się nawet o 10 %. To bardzo istotne zwłaszcza w sytuacji, gdy zależy Państwu na szybkim zakończeniu sprawy.

Jak przeprowadzamy usługę home stagingu?

Przede wszystkim zależy nam na poznaniu potrzeb i oczekiwań klientów związanych z przeprowadzeniem usługi home stagingu. Uzyskane cele mogą bowiem zależeć od podejmowanych działań i zaangażowania środków potrzebnych do wykonania profesjonalnego przygotowania nieruchomości. Ponadto chcemy poznać preferencje klienta dotyczącego samego sposobu realizacji usługi (możemy wykonać home staging za osobę zlecającą lub służyć wyłącznie jako ciało doradcze). Wszystkie te kwestie omawiamy już na pierwszym spotkaniu, gdyż zależy nam na czasie klienta. Następnie przeprowadzamy konsultacje, a także, jeżeli zostaną nam powierzone, również prace wykonawcze. W głównej mierze działamy na terenie Bydgoszczy, lecz nie zamykamy się na inne propozycje.


Co oferujemy:Zadzwoń: +48 782 808 029
Napisz: m.dygula@bialaposesja.pl