Lokale użytkowe do wynajęcia

Doskonale wiemy, jak różne są potrzeby każdej branży, dlatego dbamy o to, aby wszyscy klienci w naszej ofercie znaleźli dokładnie to, czego poszukują. Poza domami, mieszkaniami oraz działkami na sprzedaż proponujemy również bogatą ofertę lokali użytkowych do wynajęcia na terenie Bydgoszczy i w jej okolicach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszego biura, pośród których z pewnością znajdą Państwo wymarzoną przestrzeń dopasowaną do potrzeb swojej działalności.

Lokal użytkowy do wynajęcia — Bydgoszcz i okolice

Do zaoferowania mamy zarówno małe, jak i zdecydowanie bardziej przestronne lokale użytkowe na wynajem, które sprawdzą się w przypadku większości branż.

Proponowane przez nas obiekty mogą posłużyć jako przestrzeń biurowa: dla wszelkiego rodzaju kreatywnych branż takich jak projektowanie, grafika, programowanie czy IT. Większość z nich może być także wykorzystana jako siedziba marek zajmujących się finansami, księgowością, marketingiem, PR-em czy szeroko pojętym prawem.

Wśród naszych propozycji na Państwa uwagę zasługuje także idealny, mały lokal użytkowy do wynajęcia w działającej placówce medycznej o charakterze gabinetu lekarza, fizjoterapeuty czy psychologa. Nie brakuje także dużo większych przestrzeni o metrażu ponad 100, a nawet 200 metrów kwadratowych, które doskonale sprawdzą się w charakterze kompleksowej placówki medycznej lub kosmetycznej. Pośród nich są zarówno gabinety, jak i pomieszczenia biurowe, serwerownie, poczekalnie, magazyny, hol z rejestracją, serwerownie czy pomieszczenie socjalne.

Chcąc zapewnić jak najszerszy wybór rozwiązań, przykładamy ogromną wagę do tego, aby wciąż poszerzać naszą ofertę o nowsze lokale użytkowe na wynajem tak, aby każdy z naszych klientów mógł dopasować je do potrzeb swojej własnej działalności. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie pytań — do kontaktu z naszymi pośrednikami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać przestrzeń, o której Państwo marzą!

Oferta na wyłączność

Wynajmę lokal usługowy w centrum miasta.

Bydgoszcz, Centrum

76 m2 46,05 zł/m2
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność

Lokal użytkowy 240m Nowy budynek Chodkiewicza

Bydgoszcz, Bielawy

240 m2 45,00 zł/m2
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność

lokal usługowo-biurowy Nowy budynek Chodkiewicza !

Bydgoszcz, Centrum

100 m2 30,00 zł/m2
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność

Lokal użytkowy Grodzka / Mostowa

Bydgoszcz, Centrum

100 m2 27,00 zł/m2
Oferta na wyłączność

Gotowy lokal na biznes, Galeria Auchan

Bydgoszcz, Fordon

74 m2 256,76 zł/m2

Gotowy lokal pod dział.medyczną 240m2 Chodkiewicza

Bydgoszcz, Bielawy

240 m2 54,17 zł/m2

Podnajmę cztery gotowe gabinety lekarskie Oś.Leśne

Bydgoszcz, Osiedle Leśne

64 m2 62,50 zł/m2

Chodkiewicza51 - Nowy lokal pod Twoją działalność

Bydgoszcz, Centrum

129 m2 53,00 zł/m2