Mieszkanie na wynajem Bydgoszcz, Miedzyń

4 pokoje
67.00 m²
52,24 zł/m2
1 piętro
BPO-MW-2170

3 500 zł

Mieszkanie na wynajem
Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty BPO-MW-2170
Powierzchnia 67,00 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 3
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 5000
Standard
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, Winda, woda ciepła, wywóz nieczystości
Opłaty wg liczników prąd
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 3
Garaż miejsce postojowe
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 650 PLN
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2025
Dojazd asfalt
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie częściowo umeblowane
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie dwustronne
Pomieszczenia
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni aneks kuchenny
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Liczba WC 2
Violetta Zdrojewska

Violetta Zdrojewska

specjalista ds. nieruchomości
Nr licencji: 19944

Napisz wiadomość 160 Ofert

Opis nieruchomości

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie na wynajem | Flisacka | balkon | garaż | klimatyzacja

Biała Posesja zaprasza do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku, w nowym budownictwie przy ul. Flisackiej, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Lokal został wykończony w funkcjonalnym i komfortowym standardzie, idealnym dla rodziny lub osób ceniących wygodną przestrzeń do życia i pracy.

Mieszkanie składa się z:

  • salonu z aneksem kuchennym,
  • trzech niezależnych sypialni,
  • łazienki z prysznicem,
  • dodatkowego WC,
  • garderoby,
  • balkonu.